Argüden Yönetişim Akademisi Gençlik Ağı

Türkiye

Değerli öğrenciler,

İyi yönetişim sayesinde paydaşlarının güvenini kazanabilen kurumlar ve liderler daha başarılı oluyor. Yönetişimi benimsemenin en iyi yolu onu deneyimlemek. Biz de bu yüzden yönetişimi uygulayarak öğrenebileceğiniz bir eğitim programını sizlere duyurmak istedik: 

YÖN101 Eğitimi Programı

8 haftaya yayılan 36 saatlik eğitimimize katılarak yönetişim kavramını içselleştirerek daha güvenilir lider olma yolunda önemli bir adım atmanızı hedefliyoruz.

YÖN101 Eğitimi Programında, iyi yönetişim ilkeleri ve uygulama adımlarına dair yapacağınız tüm çalışmalar yeni nesil sorumlu liderlerden beklenen yaklaşımları içeriyor.

28 Ekim – 17 Aralık 2023 tarihleri arasında gerçekleşecek program, katılımcıların iyi yönetişim bakış açısıyla liderlik becerilerini geliştirirken; iyi yönetişim, iyi yönetişim ilkeleri, amaç, görev ve ülkü, mevcut durum analizi, stratejik amaçlar ve strateji haritası, süreç ve organizasyon yapısı, gönüllülük, entegre düşünce ve entegre raporlama gibi konuları da kapsıyor. Katılımcılar YÖN101 Eğitimi’nde öğrendiklerini, eğitim sırasında uygulamalarla deneyimleyerek pekiştirirken, eğitim sonrasında da içinde yer aldıkları ekiplerde (öğrenci kulübü, dernek, vakıf, şirket, girişim vb.) uygulama şansı yakalıyor.

Başvuru ve detaylı bilgi için:https://genclik.argudenacademy.org/yon101-egitimi/

Üniversite öğrencilerine yönelik olan eğitim programı çevrimiçi olarak ücretsiz gerçekleştiriliyor.

Program sonunda katılımcılara sertifika takdim edilecektir. Başvuru süresi 5 Ekim 2023 Perşembe günü 17.00’ da sona eriyor.

 Saygılarımla,

 

 

Argüden Yönetişim Akademisi Gençlik Ağı

Bir Cevap Yazın

Başa dön