İTÜ Girişimcilik Zirvesinde Buluşuyoruz!

İstanbul


İTÜ Girişimcilik Zirvesinde Buluşuyoruz!
İstanbul Teknik Üniversitesi’nin en aktif öğrenci topluluklarından biri olan İTÜ Girişimcilik Kulübü olarak “Bırak Tutkun Geleceğin Olsun!” mottosuyla çıktıkları bu yolda yenilikçi ve farklı etkinlikler düzenleyerek üniversite öğrencilerine girişimcilik kültürünü aşılamaya hız kesmeden devam ediyor. “Klasikleşmiş tanımların dışında bir zirve” olarak tanımladıkları Girişimcilik Zirvesi’nde, C Level kişileri ağırladıkları birbirinden farklı oturumlar, paneller, networking etkinlikleri ve keşif alanı sayesinde girişimcileri ve girişimcilik dünyasına ilgisi olan kişileri buluşturuyorlar.
Bu sene 9.sunu gerçekleştirecekleri Girişimcilik Zirvesi; 11- 12 Aralık 2023 tarihlerinde İstanbul Teknik Üniversitesi Maçka kampüsü içerisinde bulunan Mustafa Kemal Amfisi’nde gerçekleşecektir. E-Ticaret, Mobil oyun girişimciliği, FinTech, Marka Kurmak gibi konuların konuşulacağı ve En Çizgi Dışı Oturumlar ile sürpriz konuklara yer verileceği Girişimcilik Zirvesi’nde ekosistemin uzman isimleriyle buluşma şansı elde edebileceksiniz. İnteraktif etkinliklere sahip renkli fuaye alanında farklı alanlardan çıkmış birçok girişim fikrine ve süreçlerine tanık olurken, deneyim ve keşif alanında farklı maceralara çıkabilecek; networking etkinlikleriyle de ağınızı büyütebileceksiniz.
Eğer sen de zirvede yer almak istiyorum diyorsan buradan kayıt formunu doldurmayı unutma! ● Etkinlik herkese açık ve ücretsiz olup etkinliğe %80 katılım sağlayanlara sertifika verilecektir.
Haydi durma hemen başvur!
Yakında açıklanacak konuşmacılarımız için sosyal medya hesaplarını takipte kalabilirsiniz: Instagram: https://www.instagram.com/itugirisim/
LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/itugirisim/

İTÜ Girişimcilik Zirvesinde Buluşuyoruz!
Başa dön